به برنامه به روز رساني نيوک فارسي خوش آمديد شما ميتوانيد نيوک 8.1 خود را از طريق اين فايل  به ویرایش 8.2 اختصاصی مشهدتیم ارتقا دهيد

بسیار مهم : قبل از اجرای برنامه به روزرسانی شما باید فایل های نسخه 8.2 را بصورت کامل جایگزین نمائید و پس از اطمینان از صحت آپلود فایل های جدید و تنظیم مجدد فایل config.php این برنامه را اجرا نمائید. (بعلت جایگزینی تمامی فایل ها از جمله فایل کانفیگ لازم است که مشخصات این فایل را مجدد وارد نمائید.

نکته 1 : قبل از آپلود و جایگزینی فایل های جدید یک کپی از فایل config.php بگیرید تا پس از جایگزینی بتوانید مشخصات بانک اطلاعاتی خود را در فایل کانفیگ جدید که شامل سه گزینه : dbuname - dbpass - dbname را وارد نمائید.

نکته 2 : حتما یک پشتیبان از بانک اطلاعاتی سایت خود داشته باشید و سپس اقدام به اجرای برنامه به روز رسانی کنید.

از این بخش شما میتوانید نسخه نیوک 8,1 خود را به 8.2 ارتقا دهید. دقت نمائید که این برنامه فقط برای به روز رسانی از نسخه 8.1 مشهدتیم به 8.2 میباشد و تمامی تنظیمات آپدیت جهت این نسخه ایجاد شده است. در صورتی که شما از نسخه های پائین تر از 8.1 مشهدتیم استفاده می نمائید بعنوان مثال از نسخه 8.0  ابتدا مراحل به روز رسانی که در نسخه های پیشین ذکر شده است را طی نمائید و در نهایت سایت خود را از طریق این برنامه به 8.2 ارتقا دهید. به منظور مسائل امنیتی و امکانات بی نظیری که نسخه 8.2 داراست به روز رسانی نسخه 8.1 به 8.2  دارای اهمیت بسیار زیادی میباشد.

آغاز بروزرساني


PHPNUKE 8.2 MT Edition FARSI BY : PHPNUKE.ir [MashhadTeam]